Veido procedūra „GRAŽI  IR SVEIKA VEIDO ODA“

(Giluminį veido valymą ultragarsu + mezoterapija be adatų), grožio salone WASH & BLOW

Sveika ir graži veido oda – tai Jūsų vizitinė kortelė. Pamatę žmogų paprastai pirmiausia atkreipiame dėmesį į veidą . Veido oda mus puikiai išduoda – ar sveikai maitinamės, ar prižiūrime ją, ar esame pavargę. Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis stresas, miego trūkumas pirmiausiKad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Oda rūpintis bei ją puoselėti būtina nuolat. 

Ultragarsinis veido valymas – tai gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu. Oda apsivalo nuo suragėjusių ląstelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi irimo produktai: riebalai, komedonai (juodi taškeliai), purvas, susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, išsiplečia kraujagyslės, taip pagerindamos kraujotaką, pagerėja ląstelių hidratacija. Ši procedūra skaistina, jaunina, bendrai gerina odos būklę.
Procedūros eiga:
Demakiažas. Makiažas nuvalomas,atliekamas pilingas  ir oda paruošiama veido valymui.
Ultragarsinis–giluminis valymas. Ultragarsinio valymo procedūra ypatinga tuo, kad jos metu pašalinamos mirusios ląstelės, giliai išvaloma oda nuo sebumo (riebalų) pertekliaus, toksinių medžiagų (aknės kamščių), atstato odos drėgmę, pagerina aktyvių medžiagų skvarbumą, paruošia odą mezoterapijai, pagreitina odos regeneraciją.

Beadatė mezoterapija. Mezoterapijos (sonoforezės) metu, veikiant ultragarso bangoms, koncentratas įterpiamas į pačius giliausius odos sluoksnius, tad veikliosios medžiagos savo gerą darbą ten dirba ilgai. Odą paveikus didelio intensyvumo ultragarsu, susiformuoja laidūs kanalai, kraujagyslės plečiasi, membranos tampa pralaidesnės, ląstelės geriau įsisavina deguonį ir maitinamąsias medžiagas, skatinama kolageno gamyba, oda stangrėja, gerėja limfos cirkuliacija. Priemonės parenkamos individualiai kiekvienam pagal poreikius :

MESOTHERAPY COCTAIL ANTI ACNE – Prieš aknę

MESOTHERAPY COCTAIL ANTI AGE – Prieš odos senėjimą

MESOTHERAPY COCTAIL ANTI ROSSE – Prieš kuperozę

MESOTHERAPY COCKTAIL ULTRA HYDRO – Intensyvus drėkinimas

Hialurono rūgštis – ypač svarbi jungiamojo audinio sudėtinė dalis. Tai viena iš pagrindinių odos sudedamųjų dalių, lemiančių odos drėgmės balansą ir elastingumą. Ji suriša drėgmę ir sulaiko ją odoje, palaiko reikiamą drėgmės kiekį giliuosiuose odos sluoksniuose, stimuliuoja regeneracinius procesus.  Tai suteikia odai stangrumo, glotnumo, švelnina ir lygina ją, neleidžia susidaryti raukšlėms bei lygina jau esančias. Tinka ypač sausai bei sudirgusiai odai, odai su išsiplėtusiais kapiliarai bei brandžiai ir riebiai. Ultragarso pagalba produktai  pasiekia gilesnius odos sluoksnius, taip išsaugomas ilgalaikis poveikis , stimuliuojama kraujotaka,  greitėja medžiagų apykaita odoje. Tinka ne tik moterims,  bet ir vyrams. Būtent  tai,  ko reikia Jūsų odai!

Veido kaukė. Procedūra užbaigiama pariankan kaukę pagal odos tipą ir poreikius :  alginatine kauke, kuri pasižymi ypač stipriu drėkinamuoju ir atstatomuoju poveikiu,prieš uždegimine,sutraukiančia arba raminancia,drėkinančia.

Mes FACEBOOK'e