Alginate_Peel_Off_mask_Gold

 

Veido procedūra „Pažadintas grožis“

(su alginatine kauke)

Veido procedūra su maistingaisiais alginatais, išgautais iš jūros dumblių pasižymi ne tik stipriu stangrinamuoju, bet ir maitinančiu, drėkinančiu ir tonizuojančiu odą poveikiu. Alginatinė miltelių pavidalu kaukė, sumaišyta su vandeniu virsta vientisa, gerai priglundančia mase, padedančia prieš tai naudotoms kosmetinėms priemonėms pasiekti gilesnius odos sluoksnius.

Procedūros eiga:

  1. Veido, kaklo ir dekoltė sričių odos valymas (demakiažas) specialiu kosmetiniu pieneliu ir toniku.
  2. Naudojant kosmetinius preparatus, atliekamas odos pilingas (šveitimas), kurio metu pašalinamos suragėjusios epidermio ląstelės.
  3. Atliekamas klasikinis veido masažas (trukmė 20 min.). Masažo metu gerinama kraujotaka, reguliuojama riebalinių liaukų veikla, limfos cirkuliacija, audinių mityba, pagerėja kosmetinių priemonių įsisavinimas. Oda tampa skaistesnė, elastingesnė.
  4. Procedūros pabaigoje, atsižvelgiant į odos būklę/problemą, naudojama individualiai parinkta alginatinė kaukė (drėkinanti, maitinanti, priešuždegiminė, raminanti, prisotinanti odą vitaminais, pasižyminti antioksidaciniu poveikiu ir kt.)

 

Procedūros privalumai:

  • Tinkama visiems odos tipams.
  • Neįprastas pojūtis ir matomas rezultatas.
  • Oda prisotinama vitaminais.
  • Geriausia alginatinių kaukių savybė –  jos geba atjauninti ne tik vienai dienai, todėl tai puiki dovana ne tik draugei, mamai, bet ir sau!

 

Mes FACEBOOK'e